В калуських лікарнях вперше за багато місяців немає жодного хворого з коронавірусом

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 29 грудня зареєстровано 27 119 підозр на коронавірусну хворобу, за останню добу нових підозр не додалося. На цю дату зафіксовано 13 617 підтверджених випадків COVID-19, за останню добу нових випадків захворювання не зафіксовано 29 Грудня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 149 Ілюстроване фото. З 22 по 29 грудня, на Калущині зафіксовано одну підозру на коронавірусну хворобу

Тиждень тому, на 22 грудня,  в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади перебували троє хворих з пневмонією та COVID-19, а станом на 29 грудня – жодного. Це вперше за багато місяців і другий день поспіль у стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуша не лікуються хворі з COVID-19 чи з підозрами, інформують “Вікна”

За останній тиждень, з 22 по 29 грудня, на Калущині зафіксовано одну підозру на коронавірусну хворобу (попереднього  тижня  – чотири підозри) та стільки ж, один новий випадок захворювання. До речі, остання підозра і новий випадок коронавірусної хвороби датуються саме 22 грудня. У попередні  тижні виявляли  чотири і два нові випадки COVID-19. Нагадаємо, пік останньої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу припав на середину вересня, тоді виявили 104 і 110 нових випадків на тиждень. А з двадцятих чисел вересня кількість таких випадків щотижня знижувалася, починаючи з середини жовтня захворюваність стабілізувалася на відносно низькому рівні.

Так, у серпні на Калущині було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби, у вересні – 351, у жовтні  – 125 нових випадків (з них 31 – у другій половині місяця), у листопаді виявили 19 нових випадків COVID-19, а у грудні (за три дні до закінчення місяця) – всього 11. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни