В Калуші формують групи підтримки для родин загиблих та зниклих безвісти захисників

До груп підтримки можуть долучитися близькі захисників і захисниць, які загинули на фронті чи вважаються безвісти зниклими. 31 Січня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 124 Ілюстроване фото. Кількість учасників програми обмежена — 10 людей, тому подати заявку варто заздалегідь Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Проживання втрати — тривалий, болючий процес. Тож калушан запрошують приєднатися до групи підтримки для родин загиблих військовослужбовців та зниклих безвісти. Ніхто не повинен залишатися на самоті зі своїм болем, — переконана психологиня Іванка Гусениця.

Хто може приєднатися до груп підтримки?

До груп підтримки можуть долучитися близькі захисників і захисниць, які загинули на фронті чи вважаються безвісти зниклими.

Подати заявку на участь у групах можуть:

  • дружини та чоловіки;
  • партнери та партнерки;
  • діти;
  • брати та сестри;
  • близькі друзі та подруги;
  • інші рідні.

Як відбуваються зустрічі?

Групи підтримки проходитимуть в очному форматі. Зустрічі вестиме психологиня Іванна Гусениця, яка з 2016 року працює з ветеранами АТО, учасниками бойових дій та їхніми родинами, а також родинами загиблих військовослужбовців та зниклих безвісти.

Як потрапити у групу?

Щоб долучитися до групи, потрібно заповнити заявку за посиланням.

Кількість учасників програми обмежена — 10 людей, тому подати заявку варто заздалегідь. Після цього з вами зв’яжуться, аби підтвердити вашу участь.

Група буде збиратися двічі на місяць. Час проведення — 15:00-18:00.

“Дуже шкода, що об’єднуємося за таких умов. У кожного своя історія і свій біль. Ми можемо разом помовчати чи разом поговорити. Нам усім потрібна чиясь присутність, а іноді і “кут самотності”. З повагою до кожної життєвої історії. Дозвольте бути поруч”, — йдеться в повідомленні психологині.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни