В Ізмаїлі російські війська знищено 40 тисяч тонн зерна – Новини України

 В Ізмаїлі російські війська знищено 40 тисяч тонн зерна - Новини України

Фото: facebook.com/Ministry.for.restoration

Внаслідок нічної атаки російських агресорів на морський порт Ізмаїла на Одещині та інфраструктуру “Українського Дунайського пароплавства” в ніч на середу було знищено 40 тис. тонн зерна. Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у Facebook.

– Росіяни завдали ударів по складах та елеваторах із зерном – пошкоджено майже 40 тис. тонн зерна, на яке чекали країни Африки, Китай, Ізраїль. Найбільших руйнувань зазнав порт Ізмаїла. Пошкоджено морський вокзал та інфраструктуру “Українського Дунайського пароплавства”, ключового українського вантажоперевізника, – зазначили у міністерстві.

Також було опубліковано фотографії зруйнованої інфраструктури портів Дунайського кластеру. У відомстві зазначили, що це ті порти, які стали основою глобальної продовольчої безпеки.

Після виходу із зернової угоди РФ почала обстрілювати українські порти. Також під удар ворога потрапила Одеса, зокрема історичний центр міста. Наймасованіший удар був у ніч проти 23 липня. Тоді окупанти випустили 19 ракет різних типів, було пошкоджено понад 20 пам’ятників, зокрема частково зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни