В Івано-Франківську збільшилася кількість нічних патрулів Нацгвардії

Кількість патрулів Нацгвардії, які несуть службу вночі в Івано-Франківську, збільшилася.

Про це Суспільному повідомив черговий військового наряду Михайло Петрів, передає Фіртка.

Посилена увага бійців Нацгвардії спрямована на запобігання порушення комендантської години. Кілька піших патрулів зі службовими собаками та на авто патрулюють нічні вулиці міста.

Черговий військового наряду Михайло Петрів називає причини таких порушень:

“Зазвичай у людей, які повертаються з роботи під час комендантської години, є перепустки. Є випадки, коли хтось повертається з гостини. Проте це не вважається вагомою причиною, через яку людина може перебувати на вулиці під час комендантської години. Відповідно, з нею проводять роз’яснювальну бесіду”.

За його словами, впродовж січня 2023 року військові Нацгвардії на вулицях Івано-Франківська та Калуша затримали 15 людей за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень. Ще 309 людей затримали за адміністративні правопорушення та вилучили 0,059 кг наркотичних речовин. Допомагали нацгвардійцям і поліцейські.

“Зважаючи на поведінку людини, ми вже вчиняємо поверхневу перевірку. Оцінюємо за її станом: вигляд, як себе поводить, як спілкується з нами”, — пояснює Михайло Петрів.

Піші маршрути нацгвардійців пролягають по всьому Івано-Франківську. Особливу увагу приділяють мікрорайонам Каскад, БАМ, Пасічна та центру міста. Автопатрулі також працюють у Дем’яновому Лазі та Хриплині.

До патрулювання бійці залучають службових собак.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни