В Івано-Франківську вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

В Івано-Франківську проведенням поминальної панахиди та віче вшанували пам’ять про відомого українського політика і громадського діяча В’ячеслава Чорновола. 25 Березня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 181 В’ячеслав Чорновол боровся за вільну Україну. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Представники влади поклали квіти до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу та поділилися баченням ролі знаного громадського діяча у становленні української державності, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОВА.

Зазначалося, що його трагічна загибель у 1999-му обірвала яскраве життя людини, яка була і назавжди залишиться в українській історії як безпосередній творець нашої відродженої державності.

В’ячеслав Чорновіл став провідником українського національно-демократичного визвольного руху кінця 1980-х – 90-х років. Серед іншого, він був ініціатором проголошення Декларації про державний суверенітет України та Акту проголошення Незалежності України. Посмертно отримав звання Героя України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни