В Івано-Франківську відкрили художню виставку дитячих робіт

За інформацією: Суспільне ІФ.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську на території палацу Потоцьких відкрили виставку робіт дітей, які професійно вивчають художнє мистецтво. Темою експозиції є писанкові мотиви. Більшість робіт діти створювали перед Великоднем, розповіла Суспільному педагогиня та співорганізаторка виставки Оксана Мельничук.

Педагогиня та співорганізаторка виставки Оксана Мельничук. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Моїм завданням було поєднати традиційні писанкові символи з оп-артом, тобто різними оптичними ілюзіями. Ці незвичні поєднання завжди даються дітям краще ніж дорослим", — каже Оксана Мельничук.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На виставці представлені роботи дітей віком від 5 до 14 років. Також є роботи дітей-переселенців.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Виставку дитячих робіт оглядає сім'я Кондиків із Запоріжжя. Відвідувачка Тетяна Кондик розповідає: зайшли до палацу Потоцьких і приємно здивувалися.

Відвідувачка Тетяна Кондик. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Бачимо, що деякі картини підписані, — вік дітей і роботи вражають. У нас мама теж малює. Відвідували там художню школу, але через війну ми вимушені зараз займатися онлайн, тому надихаємося", — ділиться Тетяна Кондик.

Репродукція робіт Осипа-Романа Сорохтея з циклу “Хресна дорога”. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Зі слів директора комунального підприємства "Простір інноваційних креацій "Палац" Володимира Гайдара, наразі на території палацу Потоцьких експонують водночас декілька виставок. У наметі поруч з дитячими творами — роботи франківських та львівських митців. На вулиці експонують репродукцію робіт Осипа-Романа Сорохтея з циклу "Хресна дорога".

Директор комунального підприємства “Простір інноваційних креацій “Палац” Володимир Гайдар. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Це — репродукція робіт періоду його діяльності 1930-1931 років. Це — дві серії. Одна серія чорним на білому. Інша — білим на чорному", — розповідає Володимир Гайдар.

Виставки експонуватимуть до кінця квітня.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни