В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому на війні прокурору Любомиру Хамцю

Анотаційну дошку Любомиру Хамцю відкрили на фасаді будівлі Івано-Франківської обласної прокуратури. Любомир Хамець добровільно пішов боронити Україну від ворога. 18 Березня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 205 Герой посмертно нагороджений медаллю «За мужність» ІІІ ступеня Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Каже дружина, що не бачив іншого варіанту. Пішов воювати, щоб не довелося йти його синам.

«Я пишаюся і горджуся, що у мене був такий видатний чоловік. Він не любив і не вмів пливти за течією. Я вірю в те, що прийдуть роки й мої сини, вже зі своїми синами будуть тут проходити та казати: «Дивись, це твій дідусь. Який не пожалів життя. Він був безстрашний супергерой. І мені від цього буде дуже радісно»», — пригадує дружина Любомира Вікторія.

Після завершення навчання в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого 21 рік працював в органах прокуратури. Відстоював інтереси держави від юності аж до останнього дня на війні.

«Наш Любомир – то приклад великої любові, добра і правдолюбства. Саме тому він вибрав професію юриста і був до кінця за правду і справедливість. Від імені батьків і родини дякую всім правникам, всім друзям, всім хто його знав за те, що зробили все, щоб гідно вшанувати його пам’ять», — розповідає про сина батько Микола Хамець.

У Збройних Силах України Любомир був гранатометником. Загинув 15 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання біля міста Красногорівка Донецької області. Нагороджений Президентом України медаллю «За мужність» ІІІ ступеня. На превеликий жаль, посмертно.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни