В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому голові “Пласту” Назарію Лугарєву

Пам’ятну дошку Назарію Лугарєву відкрили в день 111-ої річниці від дня першої Пластової присяги. 13 Квітня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 241 Назарій загинув з двома побратимами внаслідок мінометного обстрілу поблизу міста Гуляйполе Запорізької області Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Назарій Лугарєв “Філософ” був головою Івано-Франківської станиці “Пласту” впродовж чотирьох каденцій. Активним громадським діячем та музикантом. Ветеран АТО та від початку відкритої війни добровільно пішов боронити Україну від ворога, інформують “Вікна”.

Головний сержант 78-го окремого батальйону 102-ої бригади Територіальної оборони ЗСУ імені полковника Дмитра Вітовського загинув у бою з окупантами поблизу села Дорожнянка Запорізької області.

Анотаційна дошка розташована на будівлі Івано-Франківської станиці “Пласту” за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Павлика, 10.

Назарій Лугарєв очолював осередок Пласту впродовж трьох каденцій — від 2018 року і аж до загибелі.

Хлопець родом з Івано-Франківська, вступив до Пласту ще в 2005 році і належав до гуртка “Торнадо” юнацького куреня чоти 79 імені В’ячеслава Липинського. У старшопластунстві був виховником і “Лісовим Чортом”.

Організовував десятки пластових подій, таборів, вишколів. Був головою Пласту в Івано-Франківську з 2018 року і аж до загибелі.

Вчився на політології у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, виборов стипендію на навчання, конкурсна робота була на тему “Національна скаутська організація “Пласт” у процесі державотворення в Україні».

З 2013 року, після строкової служби, Назар служив за контрактом і брав участь в бойових діях на Сході України. Був ветераном АТО/ООС. Будучи в резерві, з початку повномасштабного вторгнення пластун знову став на захист країни і брав участь у боях в Запорізькій області як головний сержант 1-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти 78-го окремого батальйону 102-ої окремої бригади Територіальної оорони імені полковника Дмитра Вітовського.

Загинув з двома побратимами зі своєї роти під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу поблизу міста Гуляйполе Запорізької області. Залишилась дружина Мар’яна та син Данило.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни