В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку 18-річному полеглому воїну Тарасу Стахіву

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Анотаційну дошку 18-річному добровольцю Тарасу Стахіву відкрили 18 серпня 2023 року на фасаді ліцею № 1 в Івано-Франківську. Боєць загинув 15 січня 2023 року при обороні селища Опитне поблизу Бахмута, повідомляє кореспондент Суспільного з місця події.

Мати полеглого воїна Надія Стахів каже: син не дожив три дні до свого 19-річчя. З початку повномасштабного вторгнення РФ хлопець приєднався до громадської організації "Штаб оборони Прикарпаття", волонтерив.

"У квітні він мені сказав, що йому цього замало: "Мамо, допоможи мені придбати всю амуніцію, бо я хочу їхати на передову". Я, з одного боку, дуже хвилювалася. З іншого — підтримала свого сина і придбала амуніцію. У червні 2022 він поїхав на навчання Сил спеціальних операцій полку "Азов" у Київ. Пройшов вишкіл і у вересні приєднався до добровольчого підрозділу "Хартія" в Харкові", — згадує Надія Стахів.

За її словами, через сім місяців після загибелі Тараса йому так і не присвоїли статус учасника бойових дій, хоча поліг він на полі бою, а президент у березні 2023 року нагородив сина орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни