В Івано-Франківську в реанімацію потрапив композитор Олександр Козаренко

Потребує підтримки український композитор Олександр Козаренко, який зараз перебуває в реанімації в Івано-Франківській лікарні. 17 Березня, 2023, 13:10 Прикарпаття Переглядів: 373 Олександр Козаренко — композитор, піаніст, музикознавець, доктор мистецтвознавства Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Небезпека дуже серйозна! Молімося за його одужання. Водночас відкрито Монобанку на закупівлю ліків та реабілітацію композитора”, — повідомив експерт Українського культурного фонду, диригент симфонічного оркестру, керівник музичної частини Івано-Франківської філармонії імені Іри Маланюк Роман Дзундза, який тримає прямий контакт з композитором та його сестрою.

За його словами, фінансова підтримка композитора зараз має життєво важливе значення.

Реквізити для допомоги:

  • https://send.monobank.ua/jar/7oqDKRov5r
  • Номер картки: 5375411204466820

Довідка. Олександр Козаренко народився 24 серпня 1953 року в Коломиї. Композитор, піаніст, музикознавець, доктор мистецтвознавства, лауреат Всеукраїнського конкурсу піаністів імені Миколи Лисенка, дипломант Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів, лауреат Премій імені Лева Ревуцького, Миколи Лисенка, Бориса Лятошинського, член Національної Спілки композиторів України, Заслужений діяч мистецтв України.

Закінчив Львівське музичне училище та Київську консерваторію і аспірантуру по класу фортепіано. Стажувався у Вюрцбурзькому університеті (Німеччина, 2004). Доктор мистецтвознавства (2001).

З 1992 року викладає на кафедрах композиції та історії музики Львівської музичної академії, завідує кафедрою філософії мистецтв. Працює композитором у жанрах симфонічної, оперної, балетної, хорової, камерно-інструментальної, вокальної та театральної музики. Його твори увійшли до репертуару провідних колективів та виконавців України (ансамбль «Київська камерата», Київський саксофоновий квартет, оркестр Віртуози Львова, капела «Трембіта» та інші), виконувалися в Україні та у багатьох країнах світу, зокрема на міжнародних фестивалях Київ Музик Фест (Київ), Контрасти (Львів), Два дні й дві ночі нової музики (Одеса), Дні музики композиторів Кракова (Польща), Мелос-Етос (Словаччина), Дрезденські дні сучасної музики (Німеччина). Як піаніст надає особливу увагу виконанню української музики ХХ–XXI століть.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни