В Івано-Франківську ремонтують двір на вулиці Пасічній, 22 – Новини Івано-Франківська

У дворі комунальники оновлюють проїзди та паркувальні місця. Ремонт розпочали минулого тижня, а вже до кінця наступного планують завершити. Бригада робітників вже активно приступила до облагородження території та укладають бруківку. 

 «Продовжуємо роботи з благоустроїв дворів. Один з таких дворів, де був поганий дуже заїзд, були ями, болото. Мешканці звернулися, нам виділили кошти і проводимо роботи. Буде тут заїзд та паркувальні місця. Загальний об’єм 600 метрів квадратів. Минулого тижня ми розпочали, досить швидкими темпами, думаю, що звершимо до кінця наступного тижня», – розповідає перший заступник директора департаменту благоустрою Ігор Сенчук

Мешканці цього двору неодноразово звертались, щоби тут навели лад. Тепер водіям не доведеться об’їжджати кілька сусідніх дворів, щоби потрапити під свій під’їзд. Проїзд тут забрукують, а паркомісця відремонтують. Як підрядники роблять тут двір, з перевіркою приїхав міський голова Руслан Марцінків.

«Тут асфальт більш-менш нормальний був, а заїзд був весь в ямах. Тому ми вирішили заїзд зробити і декілька паркувальних місць для мешканців цього будинку. Надіємось, що з кожним роком буде менше і менше заїздів, які потребуватимуть ремонтів. Тут дійсно ця потреба була. Вона була нагальна, тому що фактично машини об’їжджали до 500 метрів, щоби заїхати в свій двір. А зараз по прямій тут буквально декілька десятків метрів машини зможуть паркуватися біля свого будинку. Тому продовжуємо програму благоустрою, поки є тепла погода, поки є можливість працювати, працюєм», – каже Івано-Франківський міський голова Руслана Марцінків.

Програма з облагородження івано-франківських дворів продовжується. Щоби мешканцям було зручно та комфортно у власних дворах.

 

В Івано-Франківську ремонтують двір на вулиці Пасічній, 22

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни