В Івано-Франківську презентували масштабну мистецьку Великодню експозицію (ВІДЕО)

Понад сімдесят полотен відтворюють весняні мотиви пробудження. А ще сповна передають величний дух Воскресіння Христового.

Учасники виставки – близько пів сотні прикарпатських художників. Тематична виставка експонує твори не лише знаних майстрів пензля, а й молодих митців, пише Фіртка.

Художник Микола Качур сповідує імпресіонізм. Цей мистецький напрям дає йому змогу миттєво і фрагментарно створювати виразні художні композиції. На його полотнах мотиви рідного краю – Рожнятівщини. З цієї тематики автор на виставці представив – «Будинок біля ріки» та «Великдень в Рожнятові».

Учасники виставки на своїх картинах зображують таїнство Воскресіння. Зокрема, гуцульські та бойківські великодні традиції. Переважають теми весняного пробудження природи.

Краєвид карпатського краю у цю пору художник Богдан Кузів майстерно відтворив на картинах «Весняне пробудження» та «Дорога у весняний рай». Загалом, художня експозиція знайомить глядачів з творами митців Прикарпаття, які працюють в різних техніках і жанрах.

Більше у сюжеті ТРК “ВЕЖА”:

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни