В Івано-Франківську олімпійська призерка вчила поранених бійців стріляти з лука

Військові брали до рук стріли, робили зусилля й ті, яким непросто через травми рук. І врешті визначили «чемпіона» з потрапляння у ціль. Ним вчора став Олег, який проходить реабілітацію, вчиться ходити на протезі. 14 Вересня, 2023, 10:40 Прикарпаття Переглядів: 70 Військові радіють можливості перемикнутися від болю Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

«Здається, що тут складного. Але треба вміти прицілюватися і не робити зайвих рухів», — каже військовий Ігор, який бере участь у майстеркласі зі стрільби з лука.

Таке дозвілля на території обласної клінічної лікарні організувала для військових група волонтерів разом з харків’янкою, заслуженим майстром спорту України, олімпійською призеркою у Сіднеї 2000 року Катериною Дубровіною, йдеться в повідомленні КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”, інформують “Вікна”.

«Часто беру участь у змаганнях та проводжу навчання для різних груп, але тут хвилювалася, хотілося бути корисною для військових. Не знала, як вони відреагують, бо ж на фронті в них серйозніші задачі на цю тему», — каже тренерка.

Військові брали до рук стріли, робили зусилля й ті, яким непросто через травми рук. І врешті визначили «чемпіона» з потрапляння у ціль. Ним вчора став Олег, який проходить реабілітацію, вчиться ходити на протезі.

Микола радіє, що є змога хоч на трохи перемикнутися від надокучливого болю. На подвір’я лікарні він виїхав на кріслі колісному. Поруч — побратими. У кожного — поранення, через яке важко пересуватися, брати що-небудь до рук та навіть концентруватися на якихось завданнях. Разом з тим їхній бойовий дух відчутний навіть з цими серйозними негараздами зі здоров’ям.

Поки волонтери згортають реквізит заходу, хлопці висловлюють побажання щодо продовження дозвілля за якийсь час, щоби менше залишатися сам-на-сам зі своїми болями не тільки фізичними, але й через втрату побратимів.

“І ми втілимо ці їхні побажання. Бо вони за нас там, а ми за них тут, як каже один з хірургів нашого закладу. І маємо хоч на трохи полегшити адаптацію наших захисників до життя в соціумі після важких бойових дій”, — запевняють медики Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни