В Івано-Франківську на Алеї Слави поховали Героя родом з Калуша Івана Паранюка

21 липня в Івано-Франківську на Алеї Слави міського кладовища поховали 46-річного Героя родом з Калуша Івана Паранюка. 21 Липня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 3042 Світла пам’ять і вічна слава Герою Івану Паранюку! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Попрощатися з мужнім захисником прийшли друзі, знайомі з Калуської громади та Івано-Франківська. Адже ці два міста для бійця були рідними: в одному — навчався, в другому — жив і працював. Але любив їх однаково, як і всю Україну, за яку й загинув, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду

За своє життя Герой працював дільничим інспектором Богородчанського районого відділу поліції, начальником відділу охорони Івано-Франківських магістральних електромереж. Займався підприємницькою діяльністю у Калуші.

22 роки прожив у щасливому шлюбі з коханою дружиною. Народили та виховали двох дітей.

Та життя родини змінилося після повномасштабного вторгнення ворога на українські землі. Іван Паранюк пішов добровольцем на фронт та став на захист рідної України. І боронив її мужньо та хоробро до останнього подиху, до останньої хвилини свого життя.

«Низький уклін та наша глибока вдячність Герою за жертовність в ім’я України!Світла пам’ять і вічна слава Герою Івану Паранюку!» — ідеться в повідомленні.

Нагадуємо, Іван Паранюк служив стрільцем-зенітником відділення зенітного ракетного взводу. Загинув солдат 15 липня при виконанні бойового завдання на Донеччині.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни