В Івано-Франківську молодика засудили на три роки за крадіжку наплічника | Новини Галича

У Івано-Франківську молодика засудили на три роки за крадіжку наплічника

Івано-Франківський міський суд виніс вирок уродженцю Калуша, який скоїв крадіжку в Івано-Франківську.

3 вересня 2021 року близько 16:40 обвинувачений, перебуваючи на території ліцею № 13 по вул. Галицькій, 65, у м. Івано-Франківську, побачив рюкзак, який знаходився біля дерева, неподалік спортивного майданчику, після чого у нього виник умисел на таємне викрадення чужого майна. Він викрав рюкзак, в якому був мобільний телефон, чим завдав майнової шкоди на суму 2615 гривень, пише Галичина.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення визнав повністю. Зазначив, що на час затримання працював неофіційно вантажником, середній щомісячний дохід становив 6 000 – 7000 гривень. У вчиненому щиро розкаявся, сприяв досудовому розслідуванню. Просив суд суворо його не карати.

Суд врахував, що на момент скоєння злочину, обвинувачений вже мав дві судимості за крадіжки (2017, 2020).

Згідно висновку судово-психіатричного експерта, обвинувачений психічними розладами не страждає та не страждав на період часу, що відноситься до інкримінованих йому протиправних дій, виявляє ознаки розладів психіки та поведінки внаслідок вживання опіоїдів, синдром залежності, при якому здатний у повній мірі усвідомлювати свої дії та керувати ними, застосування примусових заходів медичного характеру не потребує.

Судом встановлено, що обвинувачений дане кримінальне правопорушення вчинив до постановлення попереднього вироку Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 30.11.2021, за яким його засуджено за кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст.15 ч.3 ст.185 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки, що набрав законної сили 30.12.2021, і на даний час відбуває це покарання.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, та призначив йому покарання- позбавлення волі на строк два роки. На підставі ч.4 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого призначеного покарання більш суворим за попереднім вироком Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 30.11.2021, визначив остаточне покарання – позбавлення волі на строк три роки.

Вирок винесла суддя Олеся Зеленко за участю прокурора Кифлюка Р.В.

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни