В Івано-Франківську до Дня Незалежності запустять новий комунальний маршрут

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото ілюстративне: Facebook/Руслан Марцінків

До Дня Незалежності в Івано-Франківську запустять новий комунальний автобусний маршрут. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Комунальний автобус № 29 "ОКЛ — АС № 3" їхатиме за маршрутом: обласна клінічна лікарня — Галицька — Довга — Бельведерська — Ленкавського — Короля Данила — Гурика — Мазепи — АС № 3.

Зворотний напрям маршруту: АС № 3 — Довженка — Петлюри — Європейська площа — Коновальця — Січових Стрільців — Любомира Гузара — Галицька — обласна клінічна лікарня.

18 липня 2023 року Руслан Марцінків повідомив, що до Дня Незалежності в Івано-Франківську планують запустити ще один комунальний маршрут та оголосив голосування у соціальних мереж.

"За всіма опитуваннями домінує 29 маршрут, який і буде запроваджений у місті, як новий комунальний. Збільшуємо комунальний транспорт, збільшуємо також допомогу військовим комунальним транспортом. Понад 1 100 поїздок нашим комунальним підприємством організовано для потреби наших захисників. І дуже важливо, що цей напрямок — розвиток комунального транспорту — ми зберігаємо", — йдеться у дописі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни