В Івано-Франківську бійці отримуватимуть по 20 тисяч гривень на спорядження. Які потрібні довідки

Подавати заяви можуть самі бійці, або повнолітні члени його сім’ї. Заяви та список потрібних документів прийматимуть у ЦНАПах. Також можна буде подати заяви й онлайн на сайті за допомогою системи BankID. 28 Липня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 618 Ці кошти мають витрачатися на придбання спорядження та технічних засобів, необхідних для участі у бойових діях. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Міська рада затвердила на сесії Програму підтримки для бійців. Місто виплачуватиме одноразову допомогу по 20 000 гривень з бюджету бійцям-мешканцям Івано-Франківської громади на закупівлю спорядження. Щоб бійці могли самі купувати необхідну амуніцію чи техніку, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Отримати цю виплату можуть захисники, які безпосередньо беруть участь у бойових діях і зареєстровані на території Івано-Франківської громади. А також бійці з числа ВПО, які зареєстровані у громаді і мають дійсну довідку внутрішньо переміщених осіб.

Подавати заяви можуть самі бійці, або повнолітні члени його сім’ї. Заяви та список потрібних документів прийматимуть у ЦНАПах. Також можна буде подати заяви й онлайн на сайті за допомогою системи BankID.

До заяви додається:
копія паспорта особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях (забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони України відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України).
копія дійсної довідки внутрішньо переміщеної особи, яка видана Івано-Франківською міською територіальною громадою (подають внутрішньо переміщені особи).
копія ідентифікаційного коду – номера платника податків бійця, який бере безпосередню участь у бойових діях.
копія документа про безпосередню участь у бойових діях видана військовою частиною Міністерства оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національною гвардією України та іншими утвореними відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
реквізити рахунку особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях відкритого в банку.

Нагадую, ці кошти мають витрачатися на придбання спорядження та технічних засобів, необхідних для участі у бойових діях.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни