В Івано-Франківську 196 учасників взяли участь у велопробігу на підтримку ЗСУ: репортаж

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

До 361-річчя Івано-Франківська 6 травня на міському озері відбувся благодійний велопробіг, на якому збирали гроші для ЗСУ. Дистанцію у 700 м долали діти до 11 років, одне коло навкруги озера ― підлітки віком 11-16 років та три кола ― дорослі. Всього 196 учасників взяли участь у велопробігу, повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події.

Зі слів директора департаменту молодіжної політики й спорту Івано-Франківської міськради Віталія Матешка, окрім мотивувати містян до здорового способу життя, під час заходу прагнуть допомогти армії.

Директор департаменту молодіжної політики й спорту Івано-Франківської міськради Віталій Матешко. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Рухаються всі у комфортному для себе темпі. Головна мета у нас — збір грошей для ЗСУ. У нас загалом відбувається 12 спортивних заходів впродовж цих днів, і на кожному ми збираємо гроші для українських воїнів. Ми обов’язково оприлюднимо загальну суму, яку зберемо", — розповідає Віталій Матешко.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Долучився до велопробігу військовий Ярослав Орищин разом із двома доньками. Чоловік каже: спеціально обладнав велосипед, щоб Емма та Ліза могли кататися разом з татом.

Військовий Ярослав Орищин. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"На велосипеді катаюся не часто, але коли є можливість ― виїжджаємо. А дівчата нехай з маленького привчаються. Як-не-як, якийсь спорт. Трішки складно, бо ти за собою ще тягнеш "причеп". Люди ще не звикли до такого. Десь хочеш навіть обігнати когось. Трошечки складно, але треба звикнути", ― розповідає Ярослав Орищин.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

З учнями на велопробіг прийшов вчитель фізкультури ліцею № 10 Віталій Дергун.

"Велоспорт багато для мене значить. Я десь 10 останніх років їжджу нашим Франківськом. Взяв учнів, спортсменів, які мають ровер", ― говорить Віталій Дергун.

Вчитель фізкультури ліцею № 10 Віталій Дергун. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

За словами Віталія Матешка, загальну суму, яку вдалося зібрати на підтримку ЗСУ, оголосять після проведення 12 спортивних заходів, які присвятили до дня міста.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни