В Івано-Франківську волонтери продавали випічку та борщ, щоб підтримати ЗСУ (фото) – Новини Галича

Про благодійний ярмарок-виставку для підтримки розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент“. Організували його волонтери та небайдужі франківці на території храму «Всіх Святих Землі Української».

На ярмарку продавали вироби, зроблені власними руками, українські сувеніри, випічку, іграшки та навіть Станіславський борщ.

А поки дорослі «підтримували гривнею» нашу армію, діти захопливо брали участь у цікавих майстер-класах та різних розвагах.

“Ми раді долучитися до збору коштів і також принести радість діткам, тому що це їх надихає та заспокоює”, – розповідають на ярмарку.

Франківчанка прийшла на благодійний ярмарок разом з донькою: “Дуже вдячні організаторам за таке свято для діток та для наших воїнів. Хай наші хлопці там бережуть себе, наші чоловіки, сини. Хай повертаються живими. Що від нас залежить – ми все робимо. В тилу, хто чим може, тим допомагаємо”.

“Тішить, що громада продовжує допомагати нашим воїнам, об’єднавши зусилля, і спрямовує їх на таку чудову справу. Наші захисники та захисниці боряться за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість боротьби та підтримки в тилу. Бо кожен з нас — це зараз боєць на своєму фронті. Дякую команді волонтерів та всіх небайдужих за те, що підтримали ідею організації ярмарку та долучилися! В єдності наша сила!”, – підсумовує Руслан Марцінків.

Також читайте, що на Городенківщині школярі зібрали 10 000 грн для земляка, який втратив ногу на війні

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни