В Івано-Франківську привітали працівників освіти (фото) – Новини Галича

З нагоди професійного свята Дня вчителя в Івано-Франківську привітали працівників освіти.

Про це йдеться на сайті Івано-Франківської ОДА.

«Прийміть вітання із професійним святом. З особистого досвіду знаю, яка нелегка праця вчителя. Вона потребує багато зусиль, відданості, терпіння та віддачі, щоб виховати гідне молоде покоління. Нехай слова вдячності ваших учнів, студентів надихають вас і додають сили», – сказав заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко.

За вагомі внески в педагогічну науку, розвиток дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної освіти, впровадження нових передових технологій у навчання і виховання учнів та студентів, значний особистий внесок у розвиток освіти Івано-Франківщини та з нагоди Дня вчителя, медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям” нагороджені: Світлана Івасюк, начальник відділу освіти Городенківської міської ради; Григорій Кіт, директор Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»; Наталія Микула, заступник директора департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Грамоти голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради і грошові премії отримали 63 працівники сфери освіти.

Серед запрошених на урочистостях – представники освітніх закладів області: учителі і вихователі, керівники закладів освіти, місцевих органів управління освіти та керівники, викладачі закладів вищої та професійно-технічної освіти, представники місцевих профспілкових організацій.

Читайте також:  У Франківську нагородили найкращих комунальників (фото)

Категорії: Життя, НовиниПомічено: День вчителя, медаль, нагороди

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни