В ISW пояснили, як РФ використає удар БПЛА по Кремлю – Новини України

В ISW пояснили, як РФ використає удар БПЛА по Кремлю - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

Росія використає удар безпілотника по Кремлю 3 травня, щоб скасувати ще більше парадів до Дня перемоги 9 травня.  Про це йде мова в звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 4 травня. 

На думку аналітиків, російські чиновники вже скасували паради 9 травня в 21 місті Росії та в окупованому Криму без офіційного обґрунтування чи з міркувань безпеки.

– Раніше ISW оцінювало, що Росія використає удар по Кремлю, щоб … представити війну в Україні як екзистенційну загрозу для Росії. Кремль, імовірно, сподівається обмежити типові події 9 травня, щоб приховати деградацію російської армії, оскільки такі заходи демонструють передову російську військову техніку, значна частина якої або має критичне значення для російських операцій в Україні, або була знищена за 14 місяців виснажливих боїв, – наголосили експерти. 

На їх думку, Кремль  сподівається стримати події 9 травня через побоювання, що вшанування загиблих військовослужбовців можуть стати потенційним джерелом внутрішньої негативної реакції на високу кількість втрат Росії в Україні.

«Атака» на Кремль була здійснена 3 травня невідомим безпілотником. Росія очікувала заявила про замах на Путіна й звинуватила в ударі Україну. При цьому  лідер нашої держави  Володимир Зеленський запевнив, що Україна не атакує ні президента Росії Володимира Путіна, ні Москву.  

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни