В Іспанії десятки українських військових завершили навчання на танках Leopard 2 – Новини України

В Іспанії десятки українських військових завершили навчання на танках Leopard 2 - Новини України

Фото: Вікіпедія

Сьогодні, 13 березня, в Іспанії завершилося чотиритижневе навчання десятків українських солдатів натанках Leopard 2A4. Про це йдеться у заяві Збройних сил Іспанії, передає Reuters.

У відомстві наголосили, що загалом 40 членів екіпажу танка та 15 фахівців-механіків пройшли навчання на Leopard 2, які організували на військовій базі у Сарагосі. Іспанські інструктори у коментарі журналістам розповіли, що тренування були дуже інтенсивними. За їхніми словами, українці повернуться додому з дуже прийнятними знаннями про Leopard 2.

– Хоча танки мають низку відмінностей, багато систем збігаються, і це значно полегшило роботу. Завдяки цьому, а також мотивації, яку виявив особовий склад та його бажанню вчитися, ми бачимо, що вони дуже добре підготовлені до відновлення бойових дій, – додав він.

Україна очікуєна прибуття німецьких танків «Леопард-2», які передали нам деякі країни Європи. Ці машини вважаються одними з найкращих у світі за своїми тактико-технічними характеристиками. Вони вже успішно брали участь у гарячих точках планети. Leopard-2 – це розробка німецького концерну Krauss-Maffei Wegmann та є продовженням ідей Leopard-1. Виробництво танків Leopard-2 почалося 1979 року, і з того часу було випущено 3200 танків цієї моделі. Сьогодні вони знаходяться на озброєнні 21 країни світу – Німеччини, Австрії, Канади, Чилі, Данії, Фінляндії, Греції, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Сінгапуру, Швейцарії, Швеції, Іспанії, Туреччини, Угорщини, Катару, Індонезії, Чехії та Словаччини..

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни