“В’язальний батальйон” передав на фронт понад 500 шкарпеток

“Вязальний батальйон” щодня працює, щоб зігріти українських захисників на передовій. Координується він волонтерами БФ «Добро-Дії» та складається із майстринь з усієї країни. 07 Березня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 98 Волонтери передали українським захисникам на фронт понад пів тисячі шкарпеток Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Пані Лариса із Харківщини приїхала сюди ще в квітні. Каже спочатку розпускає в’язані речі, а потім створює з них тепленькі шкарпетки для бійців на фронт. Тепер зізнається, що й дня не уявляє без в’язання, пише “РАІ”.

Через посилення ракетних обстрілів до Івано-Франківська вимушено переїхала восени й пані Лариса із Запоріжжя. Від тоді ж й почала в’язати теплі, шерстяні шкарпетки для Збройних сил України. Каже, що за тиждень виготовляє 3-4 пари.

Пані Олена приїхала на Прикарпаття із Харкова. Із допомогою шпиць, в’яже із семи років. Тому нині, плете одну шкарпетку всього за 3-4 години. Перепробувавши чимало методів, розповідає Олена, знайшла для себе один — найкращий. Ним і плете шкарпетки для бійців.

Не змогла лишитись осторонь в’язальної справи і Наталя Бойко. До Франківська жінка переїхала з Луганщини. Дистанційно працює вчителькою початкових класів і у вільний від роботи час в’яже шкарпетки для військових. Окрім шкарпеток, жінка часто долучається до плетіння маскувальних сіток.  

Зв’язані шкарпетки жінки приносять до БФ «Добро-дії». Який і формує передачі бійцям на передову. Його співзасновник Олександр Савчук каже, що формування «в’язального батальйону» почалось ще восени. Нині до нього входять понад три десятка жінок з різних куточків країни, і не тільки.

Наразі волонтери передали українським захисникам на фронт понад пів тисячі шкарпеток. Втім, потреба в них не зменшується. І в цілому буде доти, поки триватимуть морози.

Раніше йшлося, що калушанки сплели і передали на фронт 318 пар шерстяних шкарпеток.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни