В ГУР пояснили важливість атак на Москву

В ГУР пояснили важливість атак на Москву

Фото: ТАРС Андрій Юсов зазначив, що слід аналізувати не цілі таких атак, а їхні наслідки

Удари по столиці Росії безпілотниками підтвердили слабкість правлячого режиму РФ і зробили його “антирекламу” як постачальнику ПВО, пояснив Андрій Юсов.

Атаки дронів на Москву важливі з огляду на те, що вони показали слабкість правлячого режиму Володимира Путіна, а такоє зробили РФ антирекламу, як продавцю зброї. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов під час телемарафону.

Він пояснив, що слід аналізувати не цілі таких атак, а їхні наслідки.

“Що побачив цілий світ? Що режим Путіна, його путінська Росія не спроможна захистити власну територію, власну столицю і навіть об’єкти, які пов’язані з їхнім сектором безпеки і оборони”, – зауважив посадовець.

За його словами, такі події є “великою антирекламою” для РФ як постачальника зброї та систем протиповітряної оборони й радіоелектронної боротьби.

“Я думаю, що після останніх подій їхня вартість умовно на міжнародному ринку озброєнь значно впала і похитнулась. Навряд чи після такої реклами хтось захоче щось купувати у рашистів”, – резюмував Юсов.

Нагадаємо, у ніч на 1 серпня у Москві та області прогриміли вибухи. Як мінімум один із безпілотників влетів в одну з веж Москва-Сіті.

Це була вже друга атака на Москва-Сіті за останні три дні. Вночі 30 липня невідомі дрони пошкодили вежу, де розташовуються офіси трьох російських міністерств.

Кремль визнав загрозу від дронів для Москви

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни