В Донецьку поранені ексклава Рогозін і так званий глава уряду ДНР – Новини України

В Донецьку поранені ексклава Рогозін і так званий глава уряду ДНР   - Новини України

Фото: glavcom.ua

Ексглава Роскосмосу Дмитро Рогозін і так званий “глава уряду ДНР” Віталій Хоценко були поранені в Донецьку після обстрілу. Про це повідомила російська агенція ТАСС  з посиланням на помічника Рогозіна і прессекретара Хоценка Міну Ахвердієву. Традиційно російська сторона звинуватила в обстрілі Україну.

– На околиці Донецька обстрілу зазнав готель, у якому проживала група військових радників на чолі з Дмитром Рогозіним. Дмитро Олегович дістав поранення у спину. Він госпіталізований. Загрози життю немає, – заявив помічник Рогозіна.

Він додав, що під час обстрілу були поранені особи, які супроводжували Рогозіна. Ексглава Роскосмосу в свою чергу заявив, що поранений у спину.

– Поранений у спину. Житиму. Осколок [пройшов] у сантиметрі від хребта, – заявив він російському RT. 

“База” в свою чергу заявила, що у Рогозіна також осколкове поранення м’яких тканин голови, проникаюче осколкове поранення сідниць, а також проникаюче осколкове поранення лівого стегна. Видання “SOTA” додало, що Рогозін був поранений в ресторані “Шеш-беш” у Донецьку, де він святкував день народження.

Окрім Рогозіна, поранення отримав «глава уряду» так званої ДНР Віталий Хоценко.  Його охоронець і ще одна людина загинули.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни