В «Дію» повернули зміну місця проживання – Новини України

В «Дію» повернули зміну місця проживання - Новини України

Фото: Мінцифри

Послуга зі зміни місця проживання  знову стала доступна в застосунку та на порталі «Дія». Дані в реєстр вносяться миттєво. 

– Зараз цією послугою можуть скористатися лише жінки, діти та чоловіки непризовного віку, – повідомили в Мінцифрі, зазначивши, що працюють разом з Міноборони, щоб сервісом могли користуватися й чоловіки призовного віку. 

Щоб скористатися сервісом, потрібно мати ID-картку або закордонний паспорт у «Дії»;  податковий номер; бути старше 14 років або старше 18, якщо змінюєте місце проживання дитини; право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості з 2013 року; житло не має бути в іпотеці.

Щоб отримати послугу в «Дії», потрібно:

Авторизуватися у застосунку; вибрати Послуги — Зміна місця проживання; вказати, чиє місце проживання хочете змінити — своє чи дитини; перевірити інформацію про поточне місце проживання; вибрати адресу, за якою хочете задекларувати нове місце проживання; зазначити свої контактні дані; перевірити заяву та сплатити адміністративний збір; після цього заява надійде на опрацювання, отримаєте сповіщення про результат у застосунку.

З 1 серпня через додаток «Дія» власники житла, яке було зруйноване внаслідок збройної агресії РФ, зможуть подати заяву на отримання компенсації. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни