Юсов: Влада втекла з кількох селищ у Білгородській області – Новини України

Юсов: Влада втекла з кількох селищ у Білгородській області - Новини України

Фото: t.me/legionoffreedom

Російська влада залишила кілька селищ у Білгородській області Росії. Про це в ефірі телемарафону заявив представник ГУР Андрій Юсов.

– Є кілька селищ на прикордонні, з яких фактично відійшла рашистська влада, в принципі там зараз немає жодної влади. Але якщо говорити про діяльність руху опору та російських представників добровольців-повстанців, то вони зараз активно діють, зокрема й у столичному регіоні, – заявив Юсов.

При цьому він не уточнив, про які саме населені пункти йдеться. Юсов додав, що операція РДК та ЛСР показали всьому світу, що “король голий”, кремлівський режим виснажений і не може організувати захист своїх кордонів, а тим часом “повстання лише набирає обертів та масштабів”.

22 травня бійці “Російського добровольчого корпусу” та Легіону “Свобода Росії” заявили про початок операції у прикордонних районах Білгородської області. Місцева влада пізніше оголосила режим контртерористичної операції, проте вже наступного дня скасувала його. Після цього російське Міноборони прозвітувало про так зване звільнення територій, а ось самі повстанці це спростували, запевнивши, що продовжують свою роботу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни