Ющенко про сім’ю: Дочка у теробороні, а син подарував п’ятого онука – Новини України

Ющенко про сім'ю: Дочка у теробороні, а син подарував п'ятого онука - Новини України

Фото: facebook.com/president.ukraine

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як зараз мешкає його родина. Нещодавно велика себе поповнилася новим членом – онуком Андрійком, який народився у його сина Андрія. Про це Ющенко розповів в інтерв’ю ” Українській правді “.

– У родині Андрійка з’явився Андрійко, малюк кілька днів тому. Буде тепер у нас козарлюга – Андрій Андрійович Ющенко. Тут народився в Україні, – розповів щасливий дідусь.

Ющенко розповів, що всі його діти навчаються в університетах і тому зараз не перебувають поряд з ним, на канікулах. Дружина днями поїхала разом із молодшим, у якого починається підготовка до університету, щоб допомогти йому купити необхідні речі та облаштувати кімнату.

– Онуки – частина зі мною живе, я пробую ними керувати. Дочка старша об’їздила кілька країн, приїхала і зараз у теробороні, і веде гуманітарний проект разом із теробороною, – розповів він.

Третій український президент запевнив, що і його родина, і він намагаються багато робити для наближення перемоги.

– Я спілкуюся з послами, формую програму допомоги, планую візити, мене залучають до Світового конгресу українців, щоб я підтримував їхні ініціативи зараз зі збирання коштів на “байрактари”. Ми працюємо та хочемо окремо зробити проект із територіальної оборони. Бо вони потребують дуже великої уваги і поваги, тому що це ті хлопці, які в багатьох випадках перші зупинили окупантів, перші прийняли бій. Але так трапляється, що вони живуть у великих потребах, починаючи від відсутніх навчальних центрів, до прямого забезпечення як озброєнням, так і медициною, – зазначив він.

Раніше Віктор Ющенко заявив, що постачатиме мед для бійців на фронті. Він уточнив, що мед зібрали на пасіках землі Великих Українців. Шевченківський мед був зібраний у Моринцях, Бандерівський – у рідному селі Степана Андрійовича, Старому Угринові.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни