Юні калуські футболісти стали чемпіонами “Albena cup 2022” у Болгарії

Команда Юрія Маляра виграла всі поєдинки і стала переможцем “Albena cup 2022”. 25 Серпня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 226 Команда Юрія Маляра виграла всі поєдинки і стала переможцем «Albena cup 2022»

Футбольний турнір тривав у болгарському місті Албена з 16 по 23 серпня 2022 року. Організатором заходу виступила Федерація футболу міста Варна. У спортивних змаганнях від Калуської громади взяли участь дві команди ДЮСШ управління освіти: юних спортсменів, 2008 року народження (тренер — Юрій Маляр), та 2010 року народження (тренер — Сергій Бурковський, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

Команда Юрія Маляра виграла всі поєдинки і стала переможцем «Albena cup 2022».

Серед гравців турніру найкращим воротарем визнано Вадима Павліва, найкращим захисником — Владислава Діяна.

За команду-чемпіона грали: Вадим ПавлівЮрій Дроздик, Владислав Діян, Роман Томків,  Віталій Федоришин, Арсеній Герасимчук, Артем Кучерак, Владислав Дмитерчук, Олександр Кравчук, Олексій Власюк, Любомир Паньків і Павло Барчук. Як ідеться в офіційній інформації, команді постійно допомагають компанія “КІМ” та ФК “Калуш”.

Команда Сергія Бурковського у важкій боротьбі посіла третю сходинку змагань та стала бронзовим призером турніру. Наполегливо виборювали перемогу: Арсен Прокопів, Денис Горбатий, Максим Думінкевич, Дем’ян Винник, Денис Шуст, Євгеній Дідошак, Макар Филипчук, В’ячеслав Рибчак, Вадим Рибчак, Данило Бурковський, Артем Шевченко, Юрій Бойко та Тимофій Богусевич.

Окрім змагань, діти також мали змогу й оздоровитися.

“Велика подяка тренерам, батькам за підтримку розвитку здібностей дітей та сприяння їх участі у спортивних змаганнях. Вітаємо всіх з високими результатами! Пишаємося нашими гравцями та підтримкою батьків”, — інформує міська рада.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни