Юна прикарпатка виборола “бронзу” у фристайлі на олімпійському фестивалі (ФОТО)

Юна прикарпатка виборола “бронзу” у фристайлі на олімпійському фестивалі (ФОТО)Юна прикарпатка виборола “бронзу” у фристайлі на олімпійському фестивалі (ФОТО)

Юна фристайлістка збірної України Наталія Казюк стала бронзовою призеркою XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2023.

У Равасклетто 16-річна спортсменка з Франківщини, виступаючи у дисципліни біг-ейр, напередодні успішно подолала попередній етап змагань та вийшла у фінал з четвертим місцем.

24 січня покращивши свій результат, вихованка Юрія Досова принесла Україні першу медаль ЄЮОФ-2023, інформує “Галка”.

“Вітаємо і пишаємося! Нехай це досягнення буде вдалим стартом в олімпійському майбутньому на міжнародному рівні!”, – йдеться на сторінці НОК України та олімпійської команди.

Після завершення змагань щаслива володарка бронзової нагороди у біг-ейрі поділилася своїми враженнями:

“Я дуже задоволена, що мені вдалося здобути нагороду! Якби у мене було більше підготовки та стрибків безпосередньо на сніг, то, гадаю, почувалася б впевненішою, а так трішки переживала. Спасибі за підтримку тренерам Юрію Вікторовичу Досову та Андрію Євгеновичу Лясоті, який зокрема так класно підбадьорював мене перед стартом.

У кваліфікації я стрибала з нижчого трампліна, ніж у фіналі, але я б не сказала, що це сильно вплинуло на мій виступ. Вважаю, що важливу роль відіграло те, що мені вдалося правильно налаштуватися і докласти максимум зусиль на останній третій стрибок, який фактично вирішував долю нагороди.

Я дуже вдячна Збройним силам України за те, що у мене є можливість представляти нашу країну на міжнародному рівні, тренерам, друзям і вболівальникам, за те, що вони у мене вірили й в мене все сьогодні вийшло. Звичайно, можна ще краще і я працюватиму для цього. Попереду у мене виступ у слоупстайлі, і я націлена тільки на перше місце!”


 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни