Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного

Учениця 2-Г класу Івано-Франківського ліцею Анна Шахова отримала одну з найвищих нагород від українського воєначальника, генерала, Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. 24 Березня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 508 Щирі слова подяки та патріотизм дівчинки вразили Головнокомандувача ЗСУ. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Навчаючись на сімейній формі за кордоном, дівчинка Аня мріяла про повернення в Україну і старанно виконувала всі завдання класного керівника, повідомляють “Вікна” з посиланням на Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

Тож сумлінно виконуючи і це завдання, вона з натхненням писала листа особливому адресату — Валерію Залужному.

Мама дівчинки відправила цього листа в Україну бабусі та дідусю, які, прочитавши його, надіслали його адресату. І Він його отримав. Щирі слова подяки та патріотизм дівчинки вразили Головнокомандувача ЗСУ.

Тож до Івано-Франківського ліцею завітав начальник Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук для вручення однієї з найвищих нагород від українського воєначальника, Генерала, Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного учениці 2-Г класу Анні Шаховій за високий патріотизм та підтримку Збройних Сил України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни