Укрзалізниця готова розгорнути на вокзалах “Фортеці незламності” – Новини Галича

Укрзалізниця готова забезпечити людей теплом і всім необхідним на випадок блекауту та надзвичайних ситуацій.

Для цього на вокзалах у будь-який момент протягом години готові розгорнути стаціонарні пункти обігріву, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку Укрзалізниці.

Як повідомив голова правління Олександр Камишін, підготовку до зими розпочали ще влітку. Насамперед забезпечили безперебійне електропостачання та повну автономність вокзалів.

“Для повної незалежності від централізованого теплопостачання ми виготовили на власних потужностях 10 тисяч пічок для обігріву та заготовили необхідний обсяг дров. Усе це дозволило нам підготувати до розгортання на всіх 92 залізничних вокзалах “Пунктів незламності”. А 16 найбільших з них у разі необхідності протягом години зможуть перетворитися на справжні “Фортеці незламності”, – розповів Олександр Камишін.

На території “Фортець незламності”, крім того, щоб зігрітися, люди зможуть зарядити свої гаджети та скористатися інтернетом, підключення до якого здійснюється через Starlink. За потреби у більшості “Фортець” можуть бути додатково розгорнуті дитячі зони та місця для надання першої медичної допомоги, створені у співпраці з “Лікарями без кордонів”. До того ж друзі та партнери з World Central Kitchen готові забезпечити людей харчуванням та гарячими напоями.

  • До теми: Зігрітися, скористатися інтернетом та сходити у вбиральню: івано-франківське кафе теж відкрило Пункт Незламності

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни