Учениця Рожнятівського ліцею зайняла 1 місце на Міжнародному конкурсі мистецтв – Новини Галича

Нещодавно пройшов Міжнародний благодійний онлайн конкурс мистецтв Україна – Італія “Ancona Fest”. В одному із жанрів конкурсу перше місце зайняла учениця 8 класу Рожнятівського ліцею Аліна Библів. Саме дівчинці міжнародне журі присвоїло 1 місце, а учасники конкурсу отримали дипломи міжнародного зразка. Частина внесків буде перерахована на підтримку ЗСУ та гуманітарну допомогу, повідомляє “Галицький кореспондент”.

“Цей Міжнародний конкурс мистецтв немає вікових обмежень”, – розповіла вчитель образотворчого мистецтва ліцею Наталія Гуць. – Оскільки за програмою образотворче мистецтво лише до 7 класу і Алінка нині навчається у 8-му класі, то вона відвідує дитячу школу мистецтв. Це особливо талановита дівчинка. На свій юний вік вона малює і бачить речі іншими очима”.

Графіка та живопис у її виконанні виділяються серед інших робіт. Тому вчитель відправила два портрети, які й зайняли 1 місце на престижному Міжнародному конкурсі.

“Пишаємося, що маємо таку талановиту вихованку,” – додає вчитель.

Слід зазначити, що дівчинка у 2021 році успішно провела персональну виставку у Рожнятові. Юна художниця малює від самого дитинства. Спочатку це були дитячі малюнки, які згодом й переросли в улюблене заняття, а нині дали хороший результат. Аліна на день витрачає декілька годин на малювання і майбутню професію також хоче пов’язати з малюванням та дизайном.

Мар’яна ЛОКАТИР

Також читайте, що в Коломиї талановиті школярі отримають стипендію

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни