У Ворохтянській громаді люди незадоволені паркуванням квадроциклів у центрі міста. Які рішення? – Новини Галича

Нещодавно на сесії Ворохтянської селищної ради депутати розглянули питання про заборону паркування у центральній частині смт Ворохта та впорядкування руху на комунальних дорогах громади.

Після довгої дискусії депутати врахували нові пропозиції і внесли ряд змін:

  1. З 01.06.2023 р. заборонити паркування у центральній частині смт Ворохта траспортних засобів (квадроциклів, іншої спеціальної техніки), яка використовується для надання комерційних послуг з перевезення пасажирів.
  2. Заборонити паркування транспортних засобів таксі та транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів (крім громадського транспорту) на зупинках вздовж автомобільної дороги Р-24 «Татарів – Кам`янець-Подільський» у центральній частині смт. Ворохта.
  3. До 01.06.2023 р. комунальному підприємству «Селищне комунальне підприємство» облашувати додаткові місця для паркування транспортних засобів у центральній частині смт Ворохта. Місце для облаштування стоянки повинна запропонувати постійна комісія з розгляду земельних питань, містобудування і екології.

Проте тільки дев’ять із дванадцяти присутніх депутатів підтримали рішення, а троє утрималося. Рішення не прийняте, повідомляють у громаді.

Паркування у центрі Ворохти залишається поки без змін. Мешканці громади незадоволені, адже втомилися від розбитих доріг, реву транспорту, проте зарадити проблемі не можуть. Кажуть, що багатьом жителям Ворохти погрожують власники квадроциклів та іншої комерційної техніки.

  • До теми: Дерев’яний транспорт: найвідоміша атракція повоєнного Яремче

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни