У військових є кілька варіантів дій, – Данілов про контрнаступ – Новини Галича

Українські військові мають кілька варіантів дій для проведення контрнаступальної операції – це залежить від багатьох факторів.

Про це сказав в інтерв’ю інформаційному агентству Report секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, передає кореспондент Укрінформу.

“У військових є кілька варіантів дій, і який з них буде використаний для тієї чи іншої операції, залежить від багатьох факторів. Якщо хтось каже, що знає місце проведення операції, він бреше, бо це буде відомо лише після підтвердження Верховним головнокомандувачем”, – сказав Данілов.

За його словами, міжнародні партнери поінформовані лише про загальні питання оборони, а не конкретні заходи щодо визволення територій.

“Ми захищаємо свою незалежність та усвідомлюємо свою відповідальність за визволення наших територій від окупації. Щодо партнерів, то ми з ними співпрацюємо, і вони надають нам дуже велику допомогу. Коли ми говоримо про конкретні плани, ми маємо на увазі, що вони закриті, секретні. Якщо хтось вважає, що плани з грифом “Цілком таємно” комусь розкриваються, то він помиляється. Такого немає ніде у світі. Загальні питання – так, а конкретні плани – ні, вони мають залишатися конфіденційними”, – пояснив секретар РНБО.

  • Читайте також: Кулеба закликав не думати про майбутній контрнаступ України як про останній

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни