У Рожнятові лікарі провели рідкісну операцію – Новини Галича

Нещодавно у Рожнятівській лікарні команда хірургів провела доволі рідкісну хірургічну операцію. До місцевих хірургів пацієнт звернувся з кистою хвоста підшлункової залози та стенозом (звуженням) виходу із шлунку.

Завідуючий хірургічним відділенням Віталій Бобик, хірург Богдан Бігун, лікар-інтерн Вероніка Ворох та анестезіолог Ольга Телемуха провели три складні операції. Крім цього, паралельно вони оздоровили грижу передньої черевної стінки. Оперативне втручання, кажуть, пройшло успішно і пацієнта на 8-й день у задовільному стані виписали додому.

Нові медичні технології пішли вперед і медики Рожнятівської багатопрофільної лікарні також намагаються йти “в ногу з часом”. Віднедавна лікарі виконують весь спектр оперативних втручань на органах черевної порожнини, тонкому та товстому кишечнику, всіх видах гриж черевної стінки, жовчево-кам’яних хворобах, варикозних розширень вен, пластичних вадах. Саме завдячуючи новітньому та  професійному підходу до роботи рожнятівських медиків, краянам не доводиться витрачати час на поїздки до спеціалістів області чи інших міст. А це, буває, економить дорогоцінний час, особливо коли треба надавати першу медичну допомогу особам, з якими трапився нещасний випадок або в яких раптово виник тяжкий стан, що загрожує життю. А ще їм допомагає сучасне обладнання та лапароскопічна апаратура.

  • Мар’яна ЛОКАТИР

  • Категорії: Здоров’я

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни