У Росії знайшли крайнього за провали на фронті, – ISW – Новини Галича

У Росії посилюється внутрішня критика “часткової мобілізації”.

Схоже, що Кремль знайшов цапа-відбувайла за провали російської армії на фронті – це міністр оборони Сєргей Шойгу, сказано у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 5 жовтня, передає “ZN.UA”.

Аналітики інституту зауважили, що Владімір Путін публічно звинувачує у проблемах мобілізації Шойгу. Наприклад, 5 жовтня Путін відтермінував мобілізацію для всіх студентів і, коментуючи це російським ЗМІ, заявив, що “Міністерство оборони не внесло вчасно зміни в законодавчу базу щодо списку немобілізованих, необхідно внести корективи”.

“Ця пряма критика Міноборони також стосується неявної критики Шойгу, якого Путін, схоже, підставляє нести відповідальність за невдачі путінського вторгнення в Україну. Путін, швидше за все, відкладатиме звільнення Шойгу стільки, скільки зможе, щоб продовжувати звинувачувати його в постійних військових невдачах і заручитися підтримкою інших фракцій. Заміна Шойгу повинна буде взяти на себе відповідальність за невдачі, які відбудуться після початку його перебування на посаді”, – сказано у звіті ISW. 

До теми: За останні тижні Україна отримала понад 2 тисячі звернень росіян щодо здачі в полон

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни