У Росії запасів ракет ще на кілька масштабних атак – Буданов – Новини Галича

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що в Росії залишилося ракет ще на кілька масованих ракетних ударів по Україні.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на Буданова в ефірі телемарафону.

“Насправді запаси високоточного озброєння у РФ вже підходять до завершення. Вони вже давно увійшли в критичний мінімум. Проте, як бачимо, вони вирішили йти до кінця, тобто до нуля. Що в принципі дуже погано для самої Російської Федерації. Військові там знають про цю проблему. Виробництво нових ракет – воно є. Воно абсолютно мізерне у порівнянні з тією кількістю, яку вони застосовують. Якщо казати про конкретні цифри та обсяги – нещодавно міністр оборони оприлюднив цю інформацію… Реально в них залишилось ще на кілька масштабних атак і вони вийдуть в повний нуль”.

За словами Буданова, наступна масована ракетна атака залежить від бажання росіян та технічних і регламентних робіт по обслуговуванню озброєння окупантів. 

Росія уже кілька місяців як зіткнулася із нестачею ракетно-артилерійського озброєння. Проблеми почалися навіть з артилерією. Наразі у росіян діють обмеження. Україна, за словами керівника ГУР, має такі проблеми ще з весни.

Буданов наголосив, що станом на початок грудня Іран так і не поставив Росії жодної балістичної ракети. 

З Китаю, за його словами, окупанти привозять в Росію пральні машини, холодильники та іншу техніку. 

Водночас, американські ЗМІ публікують інформацію, що росіяни почали обстрілювати Україну ракетами, які виготовили влітку 2022 року. 

Читайте також: Символічний обмін: З полону повернули 60 українських військових

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни