У міському пологовому Івано-Франківська відкрили два відділення – Новини Галича

Йдеться про відділення для передчасно народжених дітей і клініко-діагностичне відділення для вагітних та гінекологічних хворих.

Також показали перші дві відремонтовані сучасні палати, які збудували на місці старих боксів, пише Галицький кореспондент з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа. 

«Один кабінет – це кабінет акушер-гінеколога з гінекологічним кріслом, яке надає можливість надавати допомогу жінкам з обмеженими фізичними можливостями. Після огляду гінекологічного поруч є кабінет ультразвукової діагностики, який дає можливість більш чіткої діагностики, з якою патологією поступає жінка. Далі ми бачимо, що є кабінет для забору – клініко-діагностична лабораторія, вона працює цілодобово. І кабінет УЗД працює цілодобово», – розповідає в.о. завідувача денного стаціонару МКПЦ Костянтин Кучеренко.
Для недоношених діток у міському пологовому також відкрили відділення. Сюди потраплятимуть новонароджені, яким необхідне спеціальне або реабілітаційне лікування після реанімації. Тут дітки кріпнуть, набирають необхідну масу тіла, а головне – ростуть поруч із мамою. 

З серпня у міському перинатальному центрі розпочали лекції для вагітних у школі відповідального батьківства «Вчимося бути батьками». Надалі поряд планують відкрити мале відділення ЦНАПу, щоб усі послуги, які необхідні після народження малюка, батьки могли оформити у приміщенні пологового.     Читайте також:  У серпні на Прикарпатті народилось 11 двієнь

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни