У Львові таксист «хвалився» поліцейським, що він та його колега їздять за кермом під наркотиками – Новини Галича

Виявилося, що з початку року за їзду під наркотиками його зупиняли вже понад 10 разів.

Суддя Личаківського районного суду Львова Сергій Гирич виніс постанову про притягнення до адміністративної відповідальності водія таксі сервісу Bolt за трьома статтями КУпАП.

Ідеться про керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння, порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, і залишення водієм місця ДТП.

Про це повідомляє ZAXID.net.

Згодом з’ясувалося, що з початку року на водія складено вже близько 20 адміністративних протоколів, половина з яких – за їзду під наркотиками.

Перші два правопорушення, за якими у вівторок, 6 червня, винесено постанову, сталися 7 березня 2023 року.

«Водій автомобіля Renault Logan, як зазначено у рапорті поліцейського, “з брендуванням BOLT”, рухаючись заднім ходом, задньою лівою частиною зачепив припаркований автомобіль AUDI А6, пошкодив його, але не зупинився, залишив місце ДТП, і поїхав далі. В поясненнях водій вказав, що поспішав, оскільки віз клієнта, узгодив з ним, що той “накине” на штраф, а тому поїхав з місця ДТП», – розповів Сергій Гирич.

Через два тижні водій цього ж таксі Bolt на вул. Зеленій у Львові перед патрульною машиною став робити «викрутаси», чим привернув увагу автопатруля.

Сергій Гирич розповів, що переглянув запис із камер поліцейських, і з’ясувалося, що патрульні і порушник були вже знайомі, адже перші неодноразового зупиняли другого за аналогічні порушення.

 • «”Оооо, які люди, Андрій Володимирович, старий знайомий, то вже який раз попадаєтеся – 5-6?”, запитує поліцейський водія. “Та нет, только другий”, відповів водій. “А що на цей раз вживали?”. “Метадонові таблетки, мамка умерла, ну тяжело…”, відповів водій», – суддя переповів діалог між поліцейським і зупиненим водієм із камери патрульного.

  Під час діалогу між порушником і правоохоронцями з’ясувалося, що у Львові ще один водій автомобіля Renault з брендуванням Bolt їздить у стані наркотичного сп’яніння.

  «О, я можу ще одного клієнта вам “підігнати”, ще один з нашої “контори” їздить так», – розповів водій про третього порушника.

  Читайте також: На Надвірнянщині затримали жінку, яка продавала неіснуючі телефони через соціальні мережі

  Фото ілюстративне 

  "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни