У Львові сталася пожежа на заводі ЛАЗ, дим видно з інших районів (фото, відео)

пожежа у львові, львів пожежа Фото: Скриншот | Займання ліквідують щонайменше 5 пожежних бригад.

Займання охопило площу 2100 кв. м, дах заводу просякнутий смолою, тож диміти буде довго. Сигнали тривоги не звучали, оскільки інцидент не пов’язаний із ракетними атаками.

У четвер, 1 вересня, у Львові приблизно о 6 годині вечора на вулиці Стрийській сталося загоряння на території колишнього заводу ЛАЗ. Дах приміщення з руберойду зі смолою, тож диміти буде довго. Загрози розповсюдження вогню на сусідні будинки немає. Про це розповів представник ДСНС у коментарі “ТСН”.

Зазначається, що вся вулиця у чорному диму, що видно й з інших районів міста. Займання сталося на 2 та 3 поверхах нефункціонуючого приміщення на території заводу, розмір будівлі: 200 на 50 метрів. Площа загоряння: 2100 кв. м.

На території працює щонайменше 5 пожежних бригад. Місцеві жителі викладають фото та відео задимлення у соцмережах.

Рух транспорту збиралися призупинити, однак у подальшому складнощі з роботою гідрантів на ділянці вулиці, де сталася пожежа, вдалося вирішити без перекриття дорожнього руху. Пожежний рукав перекинули через підземний перехід.

Причини займання встановлюються, але це не пов’язано з ракетними атаками, оскільки сигнали повітряної тривоги у місті не лунали.

Нагадаємо, що СБУ ліквідувала у Львові агентурну мережу, пов’язану з бойовиками “Л/ДНР”. Серед підозрюваних осіб фігурує адміністратор антиукраїнської групи “Львівська народна республіка”.

Раніше Фокус повідомляв, що з’явилися нові подробиці, пов’язані із справою колишнього керівника ОПЗЖ. СБУ викрила спільницю Медведчука на Львівщині.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни