У лікарні від отриманих поранень помер військовий з Франківщини – Новини Галича

10 квітня захисника спрямували на завдання у Бахмутський район Донецької області.   Про це пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на Рогатинську МТГ.   Кулеметник відділення вогневого ураження 1 штурмового взводу штурмової роти військової частини ТО 950 Віктор Вікторович Головльов був важко поранений 11 травня в результаті мінометного артилерійського обстрілу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.   Після госпіталізації бійця спрямували до клінічної лікарні ім.Мечникова, де за його життя боролися досвідчені лікарі. Проте після складної операції, 16 травня воїн помер.   Віктор Вікторович Головльов народився 14 січня 1977 р.н. у с. Залужжя Рогатинської громади. Тут навчався у місцевій початковій школі та Рогатинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Згодом здобув професію тракториста у Рогатинському ПТУ та пройшов строкову службу в армії, працював на Рогатинській птахофабриці і кількох підприємствах краю.  

«Від маленького Віктор став для мене дуже великою підтримкою, – пригадує мати Героя, – постійно приглядав за сестрою, коли йшла на роботу, допомагав у всьому».

  З перших днів повномасштабного вторгнення, а зокрема 24 березня 2022, солдат Віктор Головльов був призваний до лав ЗСУ. Спершу виконував обов’язки кулеметника відділення вогневого ураження 1 штурмового взводу штурмової роти військової частини ТО 950 у м.Чоп.   10 квітня захисника спрямували на завдання у Бахмутський район Донецької області. Саме тоді Віктор попросив водія автобуса зупинитись у рідному Залужжі.  

«15 травня у лікарні Мечникова я бачила свого сина востаннє живим. Його непритомного перевозили на діаліз, під крапельницями, – пригадує мама. – Наступного дня до мене підійшов лікар і сказав, що моєї дитини нема…».

  Прощання з Героєм Віктором Головльовим відбудеться завтра, 18 травня. Про час зустрічі захисника повідомлять додатково.

Читайте також: Ювілейні 200 тисяч: за добу ЗСУ ліквідували ще 610 окупантів

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни