У Києві та чотирьох областях відбудуться віялові відключення електроенергії, на Івано-Франківщині дефіцит потужності через обстріли – Новини Галича

У суботу, 22 жовтня, у Києві та ще чотирьох областях України відбудуться віялові відключення електроенергії. Крім того, через ворожі обстріли енергосистему Івано-Франківської області розбалансовано, є дефіцит потужності, можливі тимчасові відключення.

Про це повідомляє пресслужба Укренерго у Facebook, пише “НВ”.

Зазначається, що зранку знову критично збільшилося споживання електроенергії в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

«Тому Диспетчерський центр „Укренерго“ вимушено віддав команду на тимчасове обмеження споживання в цих регіонах. Величина обмеження на даний момент значно менша ніж та, що застосовувалася напередодні 21 жовтня», — йдеться в повідомленні.

За даними пресслужби, це необхідно, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкодженні терористичними ракетними атаками.

Також через ворожі обстріли в суботу вранці, 22 жовтня, енергосистему Івано-Франківщини розбалансовано.

«Через обстріли енергооб’єктів енергосистема розбалансована, є дефіцит потужності. Наслідок — можливі тимчасові відключення», — пише Інтерфакс, посилаючись на Прикарпаттяобленерго.

Під час масштабної повітряної тривоги вранці у суботу, 22 жовтня, Росія атакувала захід України. Повідомляється про вибухи у Луцьку, Рівненській та Хмельницькій областях. Подекуди виникли проблеми з електропостачанням.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, на Прикарпатті міські голови радять підготуватися до перебоїв зі світлом

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни