У Калуші вандали знищили зелені насадження – Новини Галича

На вулиці Височанка, що у Калуші,  не встигли посадити декоративні зелені насадження, як їх уже знищили.

Вандали проїхали автотранспортом по насадженнях, які не підлягають відновленню», – повідомили у комунальному підприємстві «Калушавтодор».

Працівники підприємства висадили живопліт вздовж дороги у п’ятницю, 31 березня. Посадили декоративні бирючину, сумах, модрину та ялину. У вівторок, 4 квітня, працівники мали продовжити роботу, проте виявили, що хтось проїхався автомобілем по висаджених кущах і деревах. Пошкоджено 4 дерева і 5 метрів живоплоту. Відновити рослини не вдасться, тому їх викорчують та засадять нові саджанці.

«На жаль, три роки пішло намарно. Кожен саджанець – це час, кошти і людська праця. Перед тим, як висадити дерево чи кущ на території громади, працівники впродовж трьох років вирощують їх у спеціальних діжках на території тепличного господарства комунального підприємства «Калушавтодор»: підживлюють, черенкують, пересаджують, – розповіла Анна Бігун, начальниця дільниці з озеленення.

Цього року КП «Калушавтодор» планує висадити 3000 штук саджанців кущів і дерев. Станом на сьогодні висадили близько 10%. Поки не сприяє погода, працівники готують місця для висаджування багаторічних рослин. Крім того, на клумбах Калуша цього року висадять 50 тисяч штук розсади квіткових рослин: троянди, хризантеми, чорнобривці тощо.

  • До теми: Вихованці Калуського центру науково-технічної творчості висадили калинову алею.

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни