У Калуші оштрафували водія, який їздив з підробленими румунськими правами – Новини Галича

У Калуші притягнули до відповідальності юнака, який їздив з підробленими Permis de Conducere Romania – румунським посвідченням водія.

8 травня Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінального провадження про обвинувачення 22-річного юнака у пособництві в підробленні посвідчення водія, а також використання завідомо підробленого документа, пише “Галицький кореспондент“.

Згідно матеріалів справи в липні 2021 року обвинувачений, під час перебування в місті Бухарест, республіка Румунія, вирішив придбати підроблене посвідчення водія з метою отримання можливості керувати транспортними засобами.

У такий спосіб юнак ввійшов в злочинну змову з невстановленою досудовим розслідуванням особою, яка представилась громадянином Румунії. Ця особа повідомила, що за грошову винагороду у сумі 200 доларів США зможе виготовити румунське посвідчення на право керування транспортними засобами на ім’я обвинуваченого категорії “В”.

Своєю чергою юнак надав свою фотокартку та фотознімок особистого підпису, і таким чином сприяв підробленню офіційного документа. Надалі обвинувачений після отримання підробленого посвідчення водія використовував його у власних потребах.

Так, 11 квітня цього року у Калуші за порушення правил дорожнього руху його зупинили працівники поліції. При перевірці документів у поліції виникла підозра, що посвідчення водія є підробленими.

Після проведення судової експертизи виявилось, що посвідчення водія Permis de Conducere, Romania за способами нанесення зображень та елементами захисту не відповідає посвідченням водія, які знаходяться в офіційному обігу.

  • Обвинувачений в судовому засіданні вину визнав повністю. Розкаявся у вчиненому та просив суворо його не карати. Після дослідження матеріалів справи та допиту обвинуваченого, суд вирішив призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 10 200 гривень. Підроблене посвідчення водія Permis de Conducere, Romania, – знищити, а також стягнути з юнака на користь держави витрати за проведення судової експертизи в розмірі 2868 гривень.

    До теми: у Франківську п’яний водій врізався у світлофор та огорожу

     

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни