У Франківську в Католицькому ліцеї проводять арт-терапію для дітей переселенців – Новини Галича

Всі адміністративні будинки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ активно приймають вимушено переселених осіб. Тож вже близько сотні вимушено переселених людей, які залишили свої домівки, отримали прихисток в Католицькому ліцеї святого Василія Великого.

Одні з переселенців проявили цікаву ініціативу та розпочали проводити для дітей та їх батьків музичну та арт-терапію, що допомагає впоратися з труднощами, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Волонтерки розповіли, що воєнні дії спонукали їх влаштувати цікаві заняття для усіх проживаючих в ліцеї. З допомогою і підтримкою помічників та досвідчених організаторів заняття проводитимуть на постійній основі.

«Уже кілька днів ми проводимо творчі терапії, роздаємо листівки з нагадуванням і бачимо посмішки батьків і захоплені очі дітей. Вони активні та на питання про їх мрії відповідають тільки одне: «Хочемо миру!», – розповіли організатори.

За словами ініціаторів, волонтерки Вікторія та Діана є професійними викладачами музики та образотворчого мистецтва. Самі вони теж прибули з територій, де активно відбуваються військові дії – Чернігова, Дніпропетровська, Донецька та Києва. Тож викладачі поспілкувалися з переселенцями та вирішили окрім терапії розробити для діток та батьків квест по Католицькому ліцею, також організувати фітнес, руханки, естафети.

  • Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни Прикарпаття прийняло понад 60 тисяч біженців.

  • Категорії: Війна, Діти

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни