У Франківську патрульні зупинили водія, дитина якого сиділа на килимку (фото) – Новини Галича

2 лютого в Івано-Франківську, патрулюючи вулицю Миколайчука, інспектори зупинили автомобіль Toyota, за порушення вимог дорожнього знаку 4.2 “Рух праворуч”.

Під час спілкування з водієм, поліцейські помітили в автомобілі дитину, яка сиділа біля переднього крісла на килимку. Пояснити, чому дитина саме так їздить в автомобілі, водій не зміг. Будь-якої утримуючої системи для перевезення дитини в авто не було.

Керманич Toyota отримав від патрульних постанову за ч. 10 ст. 121 (Порушення правил перевезення дітей) КУпАП.

Щоб у дорозі убезпечити свою дитину, користуйтесь дитячою утримуючою системою. Саме вона у разі зіткнення або різкого гальмування транспортного засобу зменшує небезпеку травмування дитини, обмежуючи рухливість тіла.

Це може бути автокрісло, бустер або ж адаптер для ременя безпеки. Характеристики такої системи повинні відповідати масі та зросту дитини, яку перевозять.

  • Забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см, у транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем, що дають змогу пристебнути дитину.

    Читайте також: Нещодавно Івано-Франківщину сколихнула страшна звістка: в аварії біля Коломиї загинула п’ятимісячна дівчинка. Втім, всі інші учасники ДТП вижили – як могла б вижити і дитина, якби перебувала в автокріслі.

  • Категорії: Діти, Життя, Новини, ПритрафункиПомічено: автокрісло, дитина, ПДР, поліція

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни