У Франківській громаді відкрили пам’ятні дошки двом полеглим на війні Героям – Новини Галича

Одразу дві пам‘ятні дошки загиблим Героям відкрили у селі Радча Івано-Франківської громади – Ярославу Вацебі та Іванові Шептуру.

Про це повідомив очільник громади Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент“.

Ярослав Вацеба воював у складі Президентського полку ім. Богдана Хмельницького. Він був вірним воїном та надійним побратимом.
Загинув від мінометного обстрілу в районі с. Питомник Харківської області.

Наказом президента України Ярослава нагородили Орденом “За мужність ІІІ ступеня” посмертно.

Іван Шептур захищав Україну у складі 4-ої окремої танкової бригади, був навідником. Неодноразово ремонтував танки, ризикуючи власним життям. Його талант будівничого послужив і на фронті: там він зводив бліндажі та капоніри для танків. Загинув, підірвавшись на ворожій міні, в районі с. Гусарівка на Харківщині.

“Мета цих анотаційних дощок – зберегти пам‘ять про чин і подвиг наших Героїв. І не лише в дошках, в книгах пам’яті, які ми готуємо, в Алеях Слави, на соціальній рекламі, у фільмах тощо. Щоб кожен пам‘ятав про найбільшу жертву, жертву життя, яке вони поклали за волю й незалежність українського народу. Схиляємо голови перед сім‘ями, які виховали гідних синів України”, – зазначає Марцінків.

  • Крім того, очільник громади вручив рідним обох захисників Ярослава Вацеби та Івана Шептура відзнаки “За честь і звитягу”, посмертно.У Франківській громаді відкрили пам’ятні дошки двом полеглим на війні Героям

    До теми: на Калущині коваль виготовив дзвони із гільз самохідної артилерійської установки

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни