У Брошнів-Осаді виготовляють для військових енергетичні батончики – Новини Галича

Ліплять вареники, випікають печиво і готують енергетичні батончики. Все це – для військових, які відчайдушно борються з окупантами.

Три дні тому небайдужі жительки селища Брошнів-Осада взялися виготовляти дуже корисну їжу, яку назвали «енергетичні батончики», пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Брошнів-Осадську ОТГ.

Як пояснила Віта Лагойда, це суміш з горіхів, родзинок, чорносливу, меду та інших інгредієнтів. Наприклад, можна додавати ядра насіння соняшника й гарбуза, які є надзвичайно корисними і багатими на вуглеводи, що додають енергії. Тому й назвали ці смаколики «енергетичними батончиками».

Їхній рецепт жінки отримали з Інтернету, і після першої спроби зрозуміли, що продукт вдався! Крім того, брошнівчанки випікають ще 4-5 видів тістечок та іншу різноманітну здобу, у якої тривалий термін зберігання.

Сьогодні зранку вся солодка продукція вже була розфасована у 35 ящичків. До того ж кожен ящичок містить дитячий малюнок про Україну, перемогу, мир. Як великий дарунок солдату – власноруч виготовлені руками школярів вервички.

  • Нагадаємо, калуські освітяни також роблять енергетичні батончики для військових.

  • Категорії: Війна, Інше, Людина

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни