Труханову призначили 30,8 млн гривень застави у справі одеського заводу “Краян” – Новини України

Труханову призначили 30,8 млн гривень застави у справі одеського заводу "Краян" - Новини України

Фото: REUTERS

Вищий антикорупційний суд змінив запобіжний захід міському голові Одеси Геннадію Труханову з особистого зобов’язання на заставу в розмірі 30,8 млн гривень. Він проходить як обвинувачений у справі про розкрадання 92 млн грн під час придбання будівель одеського заводу “Краян”. Про це повідомила пресслужба суду.

Таким чином, колегія суддів частково задовольнила клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Він просив взяти під варту обвинувачених, серед яких і міський голова Одеси Геннадій Труханов. Застава має бути внесена не пізніше 5 днів від дня її застосування. У разі, якщо Труханов не внесе заставу, його можуть узяти під варту. 

Як пише Центр протидії корупції, Труханов на сьогоднішньому засіданні заявив, що «продовжується політичне полювання на нього як мера міста з боку САП». Він є військовим і переховуватись не має наміру. Також Труханов зазначив, що сьогодні у нього планувалось відрядження дл Швейцарії.

На сьогоднішнє засідання до Києва прибули всі обвинувачені у справі – заступник міського голови Одеси Павло Вугельман, голова постійної комісії з питань комунальної власності Одеської міськради Василь Шкрябай, директор департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексій Спектор та його заступник Володимир Радіонов. Запобіжні заходи для них суд обере на засіданні 26 квітня.

У липні 2020 року Малиновський районний суд виправдав всіх фігурантів цієї справи. Тоді судді вирішили, що змови та злочинного умислу при купівлі “Краяну” між ними не було. 11 лютого 2021 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала виправдувальний вирок. З весни 2021 року справу розглядає Вищий антикорупційний суд.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни